Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gościem spotkania, które odbyło się we wtorek, 7 marca 2017 r. w Bibliotece, była bowiem Pani Daniela Wójcik, autorka fraszek. W swoich utworach porusza ona bardzo różnorodną tematykę, od uczuć i emocji, po prozaiczne sprawy dnia codziennego. Na twarzy odbiorcy może zagościć zarówno uśmiech, ale także, zaduma nad światem, ludźmi i sytuacjami, które spotykają nas w życiu. Często fraszki, wychodzące spod pióra naszego gościa, są reakcją na sytuacje „z życia wzięte”. Różnorodność i nieoczywiste pointy sprawią, że każdy znajdzie w twórczości Pani Danieli coś dla siebie.
         Nasz marcowy gość zaprezentował swoją twórczość, która przypadła do gustu uczestnikom spotkania. Mieliśmy także okazję zapoznać się z ilustracjami, które do tomiku poezji Pani Danieli, pt. „Lubię pomyśleć, czyli fraszki, kpinki i szumowinki”, stworzył Pan Bartosz Sasiński.
Miłym akcentem były, przyrządzone własnoręcznie przez naszego gościa, zdrowe i ekologiczne jabłkowe chipsy, których skosztować mogli uczestnicy spotkania. Wszak oprócz fraszkopisarstwa, to kuchnia i zdrowe odżywianie są kolejnymi wielkimi pasjami Pani Danieli. Na zakończenie każdy mógł zdobyć autograf który, złożony w tomiku poezji, stanowić będzie miłą pamiątkę wtorkowego spotkania.

Już dziś zapraszamy na kwietniowy Salonik literacki. Tym razem odwiedzi nas prozaik, pisarz, Pan Jarosław Misztak. Spotkanie odbędzie się 4 kwietnia o godz.17:00 w Bibliotece, przy ul. Meissnera 5. Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie!