Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Wielokulturowa

Mocne strony i talenty – warsztaty z Fundacją Veolia

Utworzono dnia 11.02.2017, 11:08

Dnia 17 listopada 2016 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 78, odbyły się warsztaty Mocne strony i talenty. Zajęcia dla uczniów Liceum Medycznego nr 4, poprowadziła Pani Magdalena Wasilewska, doradca zawodowy z warszawskiego biura Fundacji Veolia Polska. Podczas warsztatów młodzież dowiedziała się, jak wybrać zdolności i talenty, dominujące w naszej osobowości oraz jak wykorzystać swoje mocne strony.

W uporządkowaniu wiedzy na temat zasobów i mocnych stron pomogły uczestnikom warsztatów, zaproponowane przez prowadzącą, ćwiczenia. Uczniowie mieli okazję rozwinąć umiejętność mówienia o mocnych stronach, atutach, osiągnięciach oraz sukcesach. Jesteśmy pewni, że to spotkanie przyczyni się do trafnego wyboru ścieżki zawodowej jego uczestników.

FacebookYouTubeInstagram

GODZINY OTWARCIA

Od 11 maja 2020 r. filie i oddziały Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy będą czynne w nowych godzinach:

  • poniedziałek, wtorek, środa 14:00-19:00
  • czwartek, piątek 11:00-16:00

Placówki biblioteczne przy ul. Abrahama 10 (Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 67 oraz Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 110) będą czynne w godzinach:

  • poniedziałek, wtorek, czwartek 14:00-19:00
  • środa, piątek 9:00-14:00

KOMUNIKATY

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 67 oraz Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 110, znajdujące się przy ul. Abrahama 10, w dniach 27.07-14.08.2020 będą nieczynne z powodu przerwy wakacyjnej.

Przepraszamy za utrudnienia!

Biuletyn Informacji Publicznej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy


Warszawskie Dni Seniora


 

Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora

Wykaz prenumerowanej prasy 2017 r.
Wykaz prenumerowanej
prasy 2020 r. - czytaj


WOLONTARIAT​

Zostań wolontariuszem

Ochotnicy warszawscy - miejski portal wolontariatu

Praskie Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich

Biblioteczny Punkt Informacji Kulturalnej

Dzielnicowy Informator Kulturalny

Zakochaj się w Warszawie na Pradze-Południe
Dyskusyjny Klub Ksiązki 

„Wolne Lektury” to internetowa biblioteka, prowadzona przez fundację „Nowoczesna Polska”. Projekt „Wolne Lektury” pozyskuje reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską, odpowiednio przetwarza ich treść, a następnie udostępnia za darmo w sieci internetowej. W zbiorach tej biblioteki znajduje się ponad 2600 utworów, które trafiły do domeny publicznej i zostały przekazane w przyjaznych formatach, służących do odczytania w urządzeniach mobilnych oraz w internecie (m.in. pdf, mobi, epub, html). Są tam również dokumenty dźwiękowe, które można z powodzeniem odtwarzać w formie audiobooków.
Zapraszamy do korzystania.